Кошик
323 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Фурнітура для вікон та дверей в Україні
+380 (63) 986-30-66
+380 (97) 602-51-28

Пластикові вікна Rehau

Про концерн REHAU.

Концерн REHAU є одним з лідируючих в трьох основних сферах діяльності - будівництво, автомобілебудування та індустрії. Інноваційний потенціал сучасної і професійно керованої компанії, широкий профіль діяльності і виникає завдяки цьому ефект синергії роблять концерн REHAU унікальним підприємством. У цих областях REHAU, компанія з 15.000 співробітниками і 170 представництвами, - всесвітньо визнаний постачальник новаторських ідей.

У 1948 році, в північно-західній Баварії в місті Рехау створюється фірма REHAU. На першому виробництві були задіяні всього 3 особи та 1 екструдер. У 1951 році в місті Фойхтваген відкрито другий завод фірми. На сьогоднішній день він є самим великим виробничим центром REHAU. У 1954 році під час першої операції на серці, проведеної в Німеччині, використовуються трубочки виробництва концерну REHAU. Свій перший віконний профіль концерн виробляє в 1958 році.

Концерн REHAU є світовим лідером виробництва продуктів з полімерів для будівництва, автомобілебудування і індустрії. У всьому світі бренд REHAU є для клієнтів символом якості та інновацій в сфері дизайну та системних розробок.
З дня заснування, компанія прагне освоювати нові області застосування полімерів, замінюючи звичні матеріали більш ефективними полімерами. Сучасні розробки матеріалів, ноу-хау і, насамперед, сама продукція вигідно виділяють REHAU серед конкурентів.

Полімерні матеріали відкривають майже необмежені можливості. Креативні рішення REHAU успішно використовуються архітекторами і проектувальниками, приносять вигоду інвесторам і підприємцям. Для сфери будівництва компанія володіє неймовірним різноманітністю продукції. REHAU пропонує економічні та екологічно безпечні інноваційні рішення для віконної та фасадної технік, внутрішніх та зовнішніх інженерних систем.

Компанія REHAU в процесі виробництва керується виключно прогресивними стандартами, завдяки чому нею і було досягнуто таке високе положення на ринку. Роботи по вдосконаленню продукції ведуться належить фірмі Інституті Полімерів.

На сьогоднішній день профілі REHAU використовуються у виробництві металопластикових вікон, при виготовленні міжкімнатних дверей, а також зимових фасадів. У виробах вдало поєднуються експлуатаційні характеристики з естетичністю і довговічністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner