Кошик
337 відгуків
ООО "Варменго-Маркет"
+38 097 602 51 28
Виробник
 • 6
 • 3
 • 2
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380639863066, Отдел продаж фурнитуры
  +380976025128, Отдел продаж фурнитуры
  +380681132395, Отдел продаж окон и дверей
  +380633959271, Отдел продаж окон и дверей
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Київ, Украина
 • Email:
  varmengo@ukr.net

Ручки з нержавіючої сталі для вікон і дверей

Властивості нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь (розм. «нержавійка») – це хромосодержащий сплав сталі – не менше 12% - з високою стійкістю до корозії. Крім хрому, нержавіюча сталь містить домішки різних хімічних елементів, з яких найбільш характерними є нікель, молібден і азот.

Чим вище відсоток вмісту хрому в сталі, тим більше опірність корозії у сплаву. Нікель сплаву забезпечує хорошу пластичність і в'язкість. Нерозчинні окису містяться в сплаві хімічних елементів, в результаті взаємодії з киснем відкритого повітря, утворюють оксидну плівку, яка володіє високими антикорозійними властивостями і самовосстанавливается при пошкодженні.

Термін служби виробів і конструкцій з нержавіючої сталі становить 30 – 50 років без зміни зовнішнього вигляду. Високий опір корозії, міцність і зносостійкість поєднуються у виробах з нержавіючої сталі з естетичністю зовнішнього вигляду, що в цілому створює імідж надійності, стабільності та якості.

Вироби з нержавіючої сталі не піддаються корозії і тому не потребують фарбування. Вони чудово поєднуються з різними будівельними та оздоблювальними матеріалами: склом, каменем, мармуром, гранітом, цеглою, бетоном, деревом, пластиком. Стійкість до механічних пошкоджень і мінімальні вимоги до догляду за виробами з нержавіючої сталі в процесі експлуатації роблять їх привабливими для вирішення різних архітектурних завдань.

Нержавіюча сталь володіє високими гігієнічними властивостями: вона не має пор, тріщин для проникнення бруду і бактерій, нейтральна і не забруднює навколишнє середовище. Практичність, функціональність, довговічність і зовнішнє благородство зробили цей матеріал популярним у застосуванні для обробки інтер'єрів, виробництві меблів і різних аксесуарів.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: